خرید فرش
ثبت شکایات قوانین و مقررات راهنمای خرید ورود ايجاد حساب کاربري
فرش ماشینی

جستجو فرش براساس رنگ

یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران 98

avisa-international-floor-98.jpg

یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران 98 ، در تاریخ 22 الی 25 شهریور ماه 98 هر روز از ساعت 10 تا 18برگزار می شود.

محل برگزاری: نمایشگاه بین‌المللی تهران

آدرس: تهران، بزرگراه چمران

این نمایشگاه با مشارکت ده ها واحد تولیدی و شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی،کف پوش، موکت و صنایع وابسته؛ بیش از 128شرکت داخلی و خارجی از ایران و کشورهای ترکیه و تایوان جدیدترین فرش‌های ماشینی طراحی و تولید شده با بهترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ‌های متنوع با استفاده از بهترین ماشین‌ آلات و مواد اولیه متنوع مانند الیاف اکریلیک، پلی‌استر، پلی‌پروپیلن و ... با آخرین نوآوری را در معرض دید متخصصان و مصرف‌کنندگان قرار خواهند داد.

این نمایشگاه در بیش از 32 هزار متر مربع و در سالن های 5، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 11 ، 27،  25A و 25B و همچنین فضای باز 7 و 8 و 9 و 27 و 25A محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 

در مجموعه فرشهای ارائه شده، فرش های ضدلک، فرش آنتی باکتریال صد در صد اکریلیک و فرش های قواره بزرگ یا بزرگپارچه تولید شده در کارخانه های ایرانی به نمایش عموم گذاشته می شود.

داوود کاشفی فر رئیس ستاد اجرائی یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی،کف پوش، موکت و صنایع وابسته گفت؛ در این نمایشگاه انواع فرش های ماشینی، صنایع و تجهیزات وابسته، واحد های تولید کنندگان نخ، انواع پارکت، واحد های طراحی فرش، دستگاههای خط تولید، انواع کف پوش، موکت، قطعات و ماشین‌آلات مربوطه، مواد اولیه و همچنین نوآوری در عرضه تولید و خدمات این حوزه به نمایش گذاشته می شود. 

صنعت فرش ماشینی یکی از صنایع تأثیرگذار در صنعت نساجی کشور است که سال‌های اخیر رشد و توسعه مناسبی داشته و تنها در منطقه کاشان، آران و بیدگل بیش از هزار واحد تولیدکننده فرش ماشینی ایجاد شده که این منطقه را به قطب تولید این محصول در کشور و حتی منطقه تبدیل کرده است.

شرکت فرش آویسا کاشان هر ساله در سالن 27 این نمایشگاه حضور فعال و پررنگی دارد. همچنین به دلیل وجود تنوع و رنگبندی فرشهای این شرکت، امسال در ورودی سالن 27 محصولات بزرگ پارچه خود را عرضه نموده است.

لازم به ذکر است فرش آویسا با وجود تیم طراحی مجرب و مستقر در شرکت قادر است طرحها با رنگبندیهای متنوعی را مطابق سلایق مختلف در ایران و کشورهای خارجی طراحی نماید. همچنین تمامی محصولات شرکت دارای پروانه استاندارد ملی بوده و دریافت نشان شایسته ملی در کنگره روز ملی کیفیت مهر تاییدی بر کیفیت محصولات این شرکت می باشد.

 

 

 

 

کلمات کلیدی مرتبط
نـظـرات
نام و نام خانوادگی :
*
عنوان مطلب :
نظر شما :
*
دیگر مطالب کاربردی
روش از بین بردن پرز فرش
جادوی فرش ایرانی در دکوراسیون داخلی منزل
نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی
تاریخچه ای از فرش در ایران
یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران 98
ادامه
فرم ارتباط با واحد فروش اطلاعات تماس با فرش آویسا نماد اعتماد الکترونیکی ستاد ساماندهی
صاحب امتیاز : علی صدوقی
آدرس کارخانه :
کاشان ، بلوار قطب راوندی ، کوی حکمت 33 ، شرکت فرش آویسا
شماره تماس :
29 - 03155534827
9134620911 98+
نماد خرید فرش
logo-samandehi